Yeni nesil Codec geliştirme Video yayını hizmeti için

- May 06, 2016-

2005 Tüketici Elektroniği Fuarı içinde Las Vegas (CES), yeni nesil codec sektörünün odak haline, onlar için servis sağlayıcıları ağ bant genişliği kısıtlamalarda video sağlar.

CES, SBC Communications CEO'su keynote konuşma şirket yeni dijital video hizmeti ayrıntıları Internet Protokolü (IP) iletimini kullanmayı planladığını açıkladı. Diğer telekomünikasyon şirketleri de IPTV iş için çabalıyorlar BellSouth ve Verizon iş de dahil olmak üzere 2005 yılında başlatıldı.

Gösteride, Sirius Uydu radyo şirketi bu video XM uydu radyo şirketi video ile yardımcı olur onun uydu ağı üzerinden aktarabilir ve karasal HD yayın ile rekabet duyurdu.

VoIP iş girmek için kablo TV şirketleri IPTV pazara girmek için telekomünikasyon şirketleri zorlamakta. "Bu neredeyse iğne göreceli şeyler, 's" IMS araştırma analisti Paul Erickson diyor. Bu yılın başlarında piyasaya ilk IPTV rapor hazırlanıyor.


Bir çift:Teknoloji geliştirme eğilimini Video kodlayıcı ve Video sistemleri genel bakış Sonraki:İzleme ve kontrol sistemi video kod çözücü ilkeleri