IPTV sanayi ilerici geliştirme

- May 06, 2016-

İş gereksinimlerini ve teknolojinin gelişimi IPTV teknolojisi geliştirme birkaç ayırt edici özellikleri vardır.

Entegre denetim platformu işlemleri artırıldı. İçerik öncül üzerinde boru kontrollü, entegre kumanda platformu yavaş yavaş olabilir sınıf ayrımı kapasitesi; Twitter etkileşim, video paylaşımı uygulama içerik ve Teknoloji entegrasyonu ile daha fazla.

İkincisi, insan makine etkileşimi Portal EPG desteği flaş ve HTML5 Web teknolojileri, olarak işleme adım adım esnek oluşturmak ve zengin bir katma değerli uygulamaları destekler.

Üç HD, 3D video giderek artmaktadır. IPTV kullanarak yeni kodlama ve kod çözme teknolojisi, kodlayıcılar, içerik dağıtım ağı (CDN) koymak-tepe kutu destek 720 P, 1080I ve Dolby 5.1, 7.1 radyo sinyalleriyle iletilen, video, için yüksek kaliteli görsel-işitsel deneyim.

Dört akıllı CDN, HD kitle iletişim araçları akarsu yetenekleri iş tümleştirmeyi desteklemek için destek iter.

Sistem arabirimi spesifikasyonunu daha mükemmel platformu arasında beştir. Toplam yayın platformu ve platformlar ve arabirimleri iletim sistemi arasında daha iyi bir şekilde yayın platformu, CDN çözümle, daha iyi birleştiğinde EPG arayüzü entegre. Buna ek olarak, bilgisayar teknolojisi IPTV platform ve ağ inşaat ve geliştirilmiş iş kapasitesi ve kullanıcı deneyimi bulut.


Bir çift:IPTV iş geliştirme modu Sonraki:IPTV geliştirme izle