Otel IPTV Sistemi Canlı Yayın Çözümü

- Nov 30, 2019-

Küresel ekonominin hızla gelişmesiyle otel endüstrisi, uluslararası markaları yansıtmak ve müşterilerin artan ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilere daha rahat ve verimli hizmetler sunmuştur. Otelin kendisi tarafından sağlanan içeriğe dayanarak, uluslararası otel bilgi teknolojileri ve genişbant temelli "dijital otellerin ve geniş bant odaların" BT inşaat fikirleri, yıldız otel endüstrisinin fikir birliği haline gelmiştir. Otel IPTV sistemi konuk odaları, lobi, merdivenler, zeminler, konferans salonları ve diğer LCD ekranlar veya LCD TV ekranlarına yerleştirilebilir. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde otel tarafından sağlanan talep üzerine video içeriğini ve videoyu izleyin.


IPTV Solution MINE teknolojisi, bağımsız h264 / h265 kodlayıcı ve çok kanallı 1U / 3U rafa monte kodlayıcılar dahil olmak üzere çeşitli iptv kodlayıcı sağlar .


IPTV Çözümü avantajları

1. Dijital canlı yayın sinyallerini, analog canlı yayın sinyallerini ve IP canlı yayın sinyallerini destekler.

2. Birden fazla video dosyası, resim, metin, belge, müzik ve diğer içerik yayın biçimlerini destekleyin.

3. Birden fazla sistem arayüzünün entegrasyonunu destekleyin ve derz çapak hata ayıklama sorunsuz sağlar.

4, 24 saat gözetimsiz, kararlı çalışma.

5. Destek üçüncü taraf uygulama itme


IPTV sistemi, otelin her yıl TV maliyetlerinin yaklaşık dörtte üçünü tasarruf etmesine yardımcı olabilir ve otelin ağ bilgisayar bilgilerini zenginleştirerek konukların daha bilgilendirici otel hizmeti almasını sağlayabilir!


Bir çift:Canlı Yayın için Video Kodlayıcı Veya Video Yakalama Kartı? Sonraki:Cerrahi Öğretiminde 4K Enkoder Uygulaması