HDMI-VGA/YPbPr + SPDIF dönüştürücü

- Aug 30, 2016-


Ürün Detayı

Temel bilgi
  • Model NO.:T-611

  • Türü:Ses ve Video aygıtı

  • Kullanım:Video, müzik

Ürün Açıklaması
HDMI-YPbPr / VGA + SPDIF dönüştürücü
SAYIN MÜŞTERİ
Bu ürünü satın aldığınız için teşekkür ederiz. Lütfen en iyi performansı ve güvenliği için bu yönergeleri bağlanma, çalışma veya bu ürün ayarlama önce dikkatlice okuyunuz. Bu kılavuzda ileride unutmayın.
Bizim dizi HDMI dönüştürücüler, anahtarları, Extender, matrisleri ve ayırıcılar #39; yapmak için tasarlanmıştır r A / V aygıt kullanımı daha kolay, daha rahat, daha üretken ve daha maliyet-etkin.
Dönüştürücüyü kullanmak tek bir HDMI kaynağı tek VGA + SPDIF lavabo ya da tek YPbPr + SPDIF lavabo erişme. Converter kolayca bir VGA + SPIDF veya bir YPbPr + SPIDF monitör veya projektör için dönüştürmek bir HDMI aygıt tanır.
Cihazlarımız gürültü, alan ve güvenlik endişeleri, veri merkezi denetim, bilgi dağıtımı, konferans Oda sunum, okul ve kurumsal eğitim ortamları için çözümler sunuyoruz.

1.0 ÖZELLİKLERİ
1\ bir HDMI giriş sinyali dönüştürmek bir YPbPr + SPDIF veya VGA + SPDIF lavabo aygıt.
2\ destek ses çıkışı: SPDIF(Optical) + R/L analog.
3\ destek çıktı: UXGA ve 1080I(50/60Hz), giriş ile aynı biçimde destek.
4\ LED göstergesi: kaynak veya lavabo çalışırken, göreli olarak LED ışık.
5\ bir kalite kaybı olmaz
6\ yükler dakika içinde
7\ gerek DC5V/1A güç kaynağı

2.0 PAKET İÇERİĞİ
Bu birimi kullanmayı denemeden önce lütfen ambalaj denetleyin ve aşağıdaki öğeler shiping kutunun içine yer alır emin olun:
1\Main birimi
2\5V DC güç kaynağı
3\User #39; s el kitabı
amp; #61443;Şimdi başvurun


Bir çift:Mine1002-BNC MPEG-4 Avc/H. 264 HDMI Encoder Değiştir HD Video yakalama kartı Video ve ses HDMI giriş IPTV Video Encoder Sonraki:Tam HD 1080 P USB3.0 VGA ekran bağdaştırıcısını destek Windows 7/8.1