4channel USB 2.0 DVR Easycap Video yakalama adaptörü

- Sep 21, 2016-


Ürün Detayı

Ürün Açıklaması
4channel USB 2.0 DVR Easycap USB2.0 video yakalama bağdaştırıcısı Çin tedarikçileri üreticileri fabrikalar fabrika ile yazılım şoför için pencere eşiği 7

Bu bir yeni ve büyük, video içine ve bilgisayara kayıt yakalayabilir USB Easycap üründür.

Easycap nedir? Video ve creat film kaydetmek için basit bir yol!

En iyi sellings güvenlik ve bilgisayar elektronik alanları koruyun! Cihazın görüntü ötesinde

Analog cihazlardan video yakalamak
EasyCap USB video kapmak ile yüksek kaliteli video ve ses dosyalarını doğrudan analog cihazlardan yakalamak ve onları bilgisayarınıza USB üzerinden aktarmak. O zaman onları kolay görüntülemek, paylaşımı ve Internet'e yükleme dijital formatlarda kaydetmek veya DVD'ye kopyalayabilirsiniz. Don #39; t, modası geçmiş izin gitmek videoları paylaşmak, depolamak ve onları üstünde senin PC düzenlemek zaman kaybedecek!

DVD + /-R/RW, DVD +/-VR ve DVD video kayıt
Yüksek hızlı işleme ve gerçek zamanlı performans bekleyen daha az zaman ve daha fazla zaman yaratmak anlamına gelir.

Bu paket ile kopyalayın, düzenleyin, oluşturabilir ve video dosyalarını işlemek ve o zaman yanmak DVD ve daha fazla.

Profesyonel video düzenleme yazılımı içerir
Profesyonel video düzenleme yazılımı bu paketi ile gelen video dosyalarını düzenleme bir basit, Gelişmiş araç sağlar. Ayrıca onlara ateş olarak eğlenceli film düzenleme yapar. Yeni yazılım Lehçe birkaç saniye içinde onların film kliplerine ekleme acemi kullanıcılar yardımcı olur. Biten projeler DVD, web ve mobil cihazlarda paylaşın.

Özellikleri
Basit USB video yakalama adaptörü-ebilmek esir alma yüksek kaliteli video ve ses dosyası doğrudan USB 2.0 arabirimi ses kartı olmadan. Kurulumu çok basittir ve harici güç gereksizdir. Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için çözüm, sizin için en iyi düzenleme işlevi sağlayan profesyonel video düzenleme yazılımı, içine. Video studio video düzenleme onlara ateş olarak eğlenceli film düzenleme yapar yazılım. Bu öğe herhangi bir video kaynağı ile çalışacak dahil: DVB-T, VHS oyuncu, MINI-8 kamera, HI-8 kamera, VHS-C kamera, MINI DV kamera, DVD kamera, DVD, VCR, ev kamera, güvenlik CCD kamera, TV alıcısı, PSP vb. Herhangi bir aygıtı kullanan kırmızı + beyaz + sarı RCA kabloları-ecek iş de S-Video 5-Pin kablo kullanan herhangi bir aygıt (ya da sadece bağlamak için bir bağdaştırıcı gerekir). DVD, kaset, web ve mobil cihazlar projeler bitmiş paylaşmak. Yüksek hızlı işleme ve gerçek zamanlı performans bekleyen daha az zaman ve daha fazla zaman yaratmak demek. Sen-ebilmek yaratmak çok özel efekt ve küçük video dosyalarını... vb.
amp; #61443;Şimdi başvurun


Bir çift:USB 2.0 kapmak HD Video yakalama Sonraki:HDMI Splitter (CES05001)