Hakkımızda

Shenzhen benim Technology Co, Ltd bir yüksek teknoloji sistem araştırma ve geliştirme multimedya video teknolojisi uygulama sistemi integrationcompany olduğunu. Shenzhen Belediye Fen ve teknoloji büro privatehigh teknoloji işletmeleri olarak. Geliştirme şirketi video edinme, görüntü işleme ve video dönüştürme, iletim teknolojisi ana. Aynı zamanda globalleading video işleme ürünleri karşısında da müşteriler ile kapsamlı bir katma değerli hizmetler sağlayan teknoloji çözümleri sağlar.
Şirketin ana ürünler şunlardır:
1, USB harici grafik, dış USB ekran ekran can displaydifferent masaüstü görev üzerinden (USB ekran, USB HDMI/DVI);
2, video yakalama kartı (dış USB video toplama kutusu, 7130 yakalama kartı, PCI PCI-E veri alma kartı, SDI HD koleksiyonu kartı HDMI HD satın alma kartı / Android ücretsiz streaming medya veri alma kartı USB satın alma kartı, sürücü);
3, HDMI video dönüştürücü (AV HDMI, YPbPr renk HDMI, VGA HDMI, HDMIVGA, HDMI AV);
4, benim Video encoder (HDMI video kodlayıcı, SDI video kodlayıcı, VGA Video encoder);
5, video dönüştürücü (Video: PC TV bilgisayara, AV veya VGA, DVI VGA, DVI dönüştürme için VGA BNC);
6, HDMI ses ve video sinyal değiştirici ve dağıtıcı serisi.
Geçmişte, aralıksız çabaları, birinci sınıf ürünler, birinci sınıf hizmet ile eski ve yeni müşteriler birlikte el ele küresel Video yakalama ve encoder alan katkıda bulunmak gibi ürün kalitesi üzerine şirket odaklanmamız, teknoloji takip ulaşmak mükemmellik, kalite ilk, kullanıcı yüksek amaç, ruhu acme yapacağız.